Hosgeldiniz!

Hosgeldiniz!

Paradise Hoşgeldiniz! Hayallerinizin tatili. Mekana adım attığınız anda Cennet Bahçesi’ne benzer bir yere geldiğinizi hissedersiniz. Asma bir köprüden geçerek ağaç yapraklarının gölgelendirdiği, derenin üerinde iskele ve adacıkların üzerinde yer  alan restoran bahçesine adım atarsınız.

Türkiyede görmeyi ummayacağınız cangıl benzeri dere atmosferiyle karşılaştığınız andaki şaşkınlığınız ziyaretiniz süresince de azalmayacak zira adeta bir masal ortamına adım atmaktasınız. Küçük Asya sizi selamlar. Paradise’nin kapıları tüm gün ve tüm yıl boytunca ziyaretçilerine açıktır. Yazın en bunaltıcı sıcaklarında dahi serin dere ortamında dinlenebilirsiniz.

Büyük bir özenle hazırlanmış kahvaltı sofrası sabahın erken saatlerinde rengarenk masa sandalyeleriyle süslü bahçede sizi bekliyor olacak. Ardından da kitabınızla, bir elinizde de nar suyunuzla hamaklardan birine uzanabilirsiniz. Lykia kıyılarının tipik oturma köşeleri olan geniş alanlı köşklerde dostlar ve ailenizle keyifle oturabilir, yemek yiyebilir ya da sadece dinlenebilirsiniz. Rüzgar yaprakların arasında dolanıp, serin sular ayaklarınızın altından akarken ışık huzmeleri derenin yüzeyinde oynaşır, ördekler neşeyle gelen misafirleri selamlar. Cennete hoşgeldiniz!

Back to Top